Půjčka bez registru

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo
Dostupná půjčka
Mega-půjčky.cz > Typy půjček > Půjčky bez registru a solusu pro každého

Půjčky bez registru ihned


Každý se může poměrně snadno ocitnout v situaci, kdy si vzal půjčku, řádně ji splácí a najednou příjdou problémy a není schopen v smluveném termínu splátku půjčky zaplatit. V horším případě přestane splácet zcela. Takovéto nesplácení vede k zápisu do registru dlužníků, což v praxi znamená značné komplikace k získání další půjčky, protože vytšina poskytovatelů půjčak jako jeden z prvních kroků při posuzování Vaší bonity zkontroluje registry. Pak nezbyde než využít půjčky bez registru. Půjčka je při dobré bonitě dostupná i lidem se záznamem v registru.

Půjčka do výplaty

Jednou z variant půjčky bez registru je půjčka před výplatou. Jedná se půjčku malé částky peněz, řádově do 10.000 Kč na krátkou dobu jednoho měsíce. Pokud tedy máte záznam v registu a potřebujete půjčit pár tisíc korun, je tato půjčka možným řešením.

Americká hypotéka - půjčka se zástavou

Co dělat když potřebujete půjčit mnohem více peněz? Potřebujete například desetitisíce, statisíce, nebo snad milióny korun? Nezbývá než využít variantu půjčky s ručením nemovitostí, kterou je takzvaná americká hypotéka. I zde nalezneme variantu půjčky bez registru, protože je půjčka zajištěna nemovitostí a není nutné klst takový důraz čisté regitry a dokonce i doložení příjmu.

Registr dlužníků Solus

Registr Solus je je zájmové sdružení právnických osob, které eviduje osoby, jež se doslatli do problémů se splácením půjček. Zda jtste v registrech nebo ne lze zjistit na internetu. Registr dlužníků Online ZDARMA Vám umožní získat potřebné informace. Mimo Solus existují další nebankovní i bankovní registry.

Vloženo 19.1.2014


Půjčka do 4500 Kč (tolerance registru i příjmu)

Půjčka do 12.000 Kč za pár minut s kreditem

Půjčka do 300.000 (tolerance registru i příjmu)www.Mega-pujcky.cz © 2017 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.