Půjčka bez registru

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Konsolidace půjček
Mega-půjčky.cz - Logo
Dostupná půjčka
Mega-půjčky.cz > Typy půjček > Půjčky bez registru a solusu pro každého

Půjčky bez registru ihned


Každý se může poměrně snadno ocitnout v situaci, kdy si vzal půjčku, řádně ji splácí a najednou příjdou problémy a není schopen v smluveném termínu splátku půjčky zaplatit. V horším případě přestane splácet zcela. Takovéto nesplácení vede k zápisu do registru dlužníků, což v praxi znamená značné komplikace k získání další půjčky, protože vytšina poskytovatelů půjčak jako jeden z prvních kroků při posuzování Vaší bonity zkontroluje registry. Pak nezbyde než využít půjčky bez registru a Solusu.

Půjčka do výplaty

Jednou z variant půjčky bez registru je půjčka před výplatou. Jedná se půjčku malé částky peněz, řádově do 10.000 Kč na krátkou dobu jednoho měsíce. Pokud tedy máte záznam v registu a potřebujete půjčit pár tisíc korun, je tato půjčka jednoduchým řešením.

Americká hypotéka - půjčka se zástavou

Co dělat když potřebujete půjčit mnohem více peněz? Potřebujete například desetitisíce, statisíce, nebo snad milióny korun? Nezbývá než využít variantu půjčy s ručením nemovitostí, kterou je takzvaná americká hypotéka. I zde nalezneme variantu půjčky bez registru a Solusu, protože je půjčka zajištěna nemovitostí a není nutné klst takový důraz čisté regitry a dokonce i doložení příjmu. Sjednta lze například půjčku Acema Credit, a to online pomocí snadné žádosti.

Registr dlužníků Solus

Registr Solus je je zájmové sdružení právnických osob, které eviduje osoby, jež se doslatli do problémů se splácením půjček. Zda jtste v registrech nebo ne lze zjistit na internetu. Registr dlužníků Online ZDARMA Vám umožní získat potřebné informace. Mimo Solus existují další nebankovní i bankovní registry.TIP1: Půjčka do 4500 Kč (bez doložení příjmu a registru)

TIP2: Půjčka do 12.000 Kč za pár minut s kreditem

TIP3: Půjčka do 300.000 (bez doložení příjmu a registru)Online žádosti o půjčky společností: | GE Money Bank | Everyday plus | Rychlá půjčka

www.Mega-pujcky.cz © 2016 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Kontaktní informace
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek


Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.