Půjčky na MD

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Konsolidace půjček
Mega-půjčky.cz - Logo
Dostupná půjčka
Mega-půjčky.cz > Typy půjček > Půjčky na MD

Půjčky na mateřské pomohou ihned


Ženy na mateřské vědí, jak je těžké vyjít s penězi kvůli výpadku příjmů z jejich zaměstnání. A co si budeme nalhávat, peněžitá pomoc od státu je nízká na to, než aby se z ní dalo koupit vše potřebné pro miminko. V době mateřské se maminky více musí spoléhat na příjem partnera nebo pomoc blízké rodiny. Co když ale ani partner příliš nevydělává nebo je žena samoživitelka? V takové situaci představují rychlou pomoc půjčky na mateřské.
Půjčka na MD od nebankovních společností

Ženy na mateřské dovolené mohou zapomenout na bankovní půjčky, kde se dokládá výše pravidelného příjmu. Naopak nebankovní společnosti u půjček na MD nezkoumají Vaše příjmy ani účel vynaložených finančních prostředků. Důležité je dobře si promyslet, zda budete schopni půjčku vrátit do dohodnuté doby splatnosti.

Krátkodobé půjčky do 15 000 Kč

Setkat se můžete s více druhy půjček na MD. Zdaleka nejrozšířenějším typem jsou malé rychlé půjčky se splatností do jednoho měsíce. Slouží k překlenutí krátkodobého nedostatku peněz a zpravidla Vám na účet přihrají částku od 500 do 15 000 Kč. Jejich vyřízení je otázkou pár minut a celý proces probíhá online bez nutnosti jakéhokoli dokladování.

Střednědobé půjčky do 50 000 Kč

Pro větší financování Vašich potřeb (například kompletní výbavy pro dítě) poslouží půjčky na mateřské do 50 000 Kč se splatností několika měsíců, u nichž se nehledí na Váš příjem, nepožaduje se ručitel ani jiná hmotná zástava, ale někdy se prověřují registry dlužníků, zda v nich nefiguruje Vaše jméno. Peníze získáte v hotovosti na ruku přes obchodního zástupce nebo výplatou na Váš účet.

Vyšší částka ženám na mateřské s ručením

U částek nad 50 000 Kč se obvykle bez nějakého dokladu o příjmech neobejdete a již budete potřebovat ručitele nebo poskytnutí zástavního práva k nemovitosti či bytu. Ať už se rozhodnete pro nižší nebo vyšší půjčku, vsaďte na prověřené nebankovní společnosti s kladnými recenzemi od jejích klientů.

TIP1: Půjčka do 4500 Kč (bez doložení příjmu a registru)

TIP2: Půjčka do 12.000 Kč za pár minut s kreditem

TIP3: Půjčka do 300.000 (bez doložení příjmu a registru)Online žádosti o půjčky společností: | GE Money Bank | Everyday plus | Rychlá půjčka

www.Mega-pujcky.cz © 2016 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Kontaktní informace
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek


Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.