Půjčka do výplaty ihned, Rychlá SMS půjčka

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Konsolidace půjček
Mega-půjčky.cz - Logo
Dostupná půjčka
Mega-půjčky.cz > Typy půjček > Půjčka před výplatou > SMS půjčka do výplaty

SMS půjčkaDostupná půjčka až 4500 Kč do 10 minut!

Dostupná půjčka do 10 minut 500 až 4500 Kč. Půjčka je s variantou bez doložení příjmu a bez registru vhodná nejen pro zaměstnance, ale i pro důchodce, studenty, ženy na MD i podnikatele.
Půjčka do výplaty

Požádat o půjčku do výplaty nebylo nikdy tak jednoduché jako dnes. Pokud u sebe máte mobilní telefon nebo internet, můžete o půjčku požádat v podstatě kdykoliv a odkudkoliv. To je také jeden z důvodů, proč se SMS půjčka do výplaty těší stále větší oblibě.

Rychlá a dostupná půjčka

SMS půjčka do výplaty se vyznačuje zejména rychlostí – po odeslání žádosti o půjčku je Vaše žádost okamžitě posouzena a vy se zpravidla během několika málo minut dozvíte, zda Vám půjčka bude přidělena. Ve většině případů můžete počítat s kladným vyřízením – problém může nastat, jestliže jste měli u dané společnosti potíže se splácením předchozí půjčky. Pokud společnost nahlíží do registrů dlužníků, může být problém i zápis v registru, ale některé záznamy nemusejí nutně znamenat zamítnutí půjčky. Peníze se zasílají ihned na účet, případně poštovní poukázkou. Peníze tak můžete mít ještě dnes.

SMS půjčka do 5000 nebo 10000 Kč

Maximální výše SMS půjčky bývá kolem 5000 Kč, u některých půjček můžete dostat až 10000 až 12000 Kč. Nově se objevují také společnosti, které nabízí až 20.000 Kč, převážně ale svým stálým klientům. Pokud u dané společnosti žádáte poprvé, půjčí Vám zpravidla méně. Když vše včas a řádně splatíte, můžete požádat o vyšší částku. SMS půjčka před výplatou je krátkodobá – splatnost bývá od 7 až 30 dní – Právě na pokrytí kritického období do výplaty. V případě problémů se splácením máte u většiny společností možnost prodloužení splatnosti půjčky o týden až 14 dní. Nověse oběvujetaké sms půjčka bez 1 Kč, kdy nemusíte platit ověřovací poplatek a půjčkaje tak rychlejší.

Půjčka do výplaty Ferratum, Netcredit, Kredia, CreditON

Průkopníkem v České republice v oblasti SMS půjček byla společnost Ferratum. Po obrovském úspěchu půjčky Ferratum se u nás objevili další poskytovatelé SMS půjček a díky stále rostoucí oblibě tohoto typu mikroúvěru se stále objevují nové a nové SMS půjčky. Vedle Ferratum.cz tak u nás můžeme o půjčku požádat například u společnosti Netcredit, Půjčkomat, Kredia, CreditON, Credit Money nebo třeba Úvěr911.

Vloženo 9.7.2014


Půjčka do 4500 Kč (tolerance registru i příjmu)

Půjčka do 12.000 Kč za pár minut s kreditem

Půjčka do 300.000 (tolerance registru i příjmu)www.Mega-pujcky.cz © 2017 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Kontaktní informace
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek


Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.