Půjčka do výplaty ihned, Rychlá SMS půjčka

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo
Dostupná půjčka
Mega-půjčky.cz > Typy půjček > Půjčka před výplatou > SMS půjčka do výplaty

SMS půjčka


Rychlá a dostupná půjčka

SMS půjčka do výplaty se vyznačuje zejména rychlostí – po odeslání žádosti o půjčku je Vaše žádost okamžitě posouzena a vy se zpravidla během několika málo minut dozvíte, zda Vám půjčka bude přidělena. Ve většině případů můžete počítat s kladným vyřízením – problém může nastat, jestliže jste měli u dané společnosti potíže se splácením předchozí půjčky. Pokud společnost nahlíží do registrů dlužníků, může být problém i zápis v registru, ale některé záznamy nemusejí nutně znamenat zamítnutí půjčky. Peníze se zasílají ihned na účet, případně poštovní poukázkou. Peníze tak můžete mít ještě dnes.
Půjčka do výplaty

Požádat o půjčku do výplaty nebylo nikdy tak jednoduché jako dnes. Pokud u sebe máte mobilní telefon nebo internet, můžete o půjčku požádat v podstatě kdykoliv a odkudkoliv. To je také jeden z důvodů, proč se SMS půjčka do výplaty těší stále větší oblibě.

SMS půjčka do 5000 nebo 10000 Kč

Maximální výše SMS půjčky bývá kolem 5000 Kč, u některých půjček můžete dostat až 10000 až 12000 Kč. Nově se objevují také společnosti, které nabízí až 20.000 Kč, převážně ale svým stálým klientům. Pokud u dané společnosti žádáte poprvé, půjčí Vám zpravidla méně. Když vše včas a řádně splatíte, můžete požádat o vyšší částku. SMS půjčka před výplatou je krátkodobá – splatnost bývá od 7 až 30 dní – Právě na pokrytí kritického období do výplaty. V případě problémů se splácením máte u většiny společností možnost prodloužení splatnosti půjčky o týden až 14 dní. Nověse oběvujetaké sms půjčka bez 1 Kč, kdy nemusíte platit ověřovací poplatek a půjčkaje tak rychlejší.

Půjčka do výplaty Ferratum, Netcredit, Kredia, CreditON

Průkopníkem v České republice v oblasti SMS půjček byla společnost Ferratum. Po obrovském úspěchu půjčky Ferratum se u nás objevili další poskytovatelé SMS půjček a díky stále rostoucí oblibě tohoto typu mikroúvěru se stále objevují nové a nové SMS půjčky. Vedle Ferratum.cz tak u nás můžeme o půjčku požádat například u společnosti Netcredit, Půjčkomat, Kredia, CreditON, Credit Money nebo třeba Úvěr911.

Vloženo 9.7.2014


Půjčka do 4500 Kč (tolerance registru i příjmu)

Půjčka do 12.000 Kč za pár minut s kreditem

Půjčka do 300.000 (tolerance registru i příjmu)www.Mega-pujcky.cz © 2017 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.