Americká hypotéka online

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Typy půjček > Americká hypotéka

Americká hypotéka- dostupná půjčka


Potřebujete půjčku za výhodných podmínek a bez složitého vyřizování a prověřování? Vyzkoušejte půjčku známou jako americká hypotéka. Jde o bankovní či nebankovní půjčku s ručením nemovitostí, kterou můžete využít na cokoliv.

Výhody

Americká hypotéka skýtá výhodu, kterou je možnost půjčit si větší sumu peněz než při běžné půjčce. Půjčit si lze do určitého procenta tržní hodnoty zastavované nemovitosti. Peníze z americké hypotéky nejsou nijak vázány ke konkrétnímu účelu a můžete je využít k čemukoli potřebujete.

Další výhodou je nižší úrok než u klasických spotřebitelských úvěrů. Je to dáno tím, že je americká hypotéka zajištěna nemovitostí, což je pro poskytovatele mnohem méně rizikové a mohou tak nabídnout výhodnější podmínky než u rizikovějších půjček. Je dostupná také bez registru a bez doložení příjmu za předpokladu dostatečné bonity. Najdete ji jak mezi bankovními tak nebankovními poskytovateli půjček.

Nevýhody půjčky

Jedinou nevýhodou, která vyplývá s principu půjčky, je ručení nemovitostí. Pokud chcete získat americkou hypotéku, musíte mít čím ručit. Drobnou nevýhodou může pro někoho proces vyřízení, kdy je třeba nechat zřídit na nemovitosti zástavu. Toto však řeší poskytovatel.


Vloženo 24. 3. 2012www.Mega-pujcky.cz © 2024 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.