Era půjčka - Informace o půjčce

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Typy půjček > Era půjčka

Era půjčka


Pokud vám chybí potřebné finance k pořízení čehokoliv je velmi vhodnou volbou sjednání určité půjčky. Také Poštovní spořitelna nabízí zajímavý produkt, který vám může přijít vhod v případě nedostatku finančních prostředků. Tímto produktem je Era půjčka.

Komu je půjčka určena

Era půjčka od Poštovní spořitelny představuje moderní úvěr, který je k dispozici pro jakéhokoliv občana České republiky staršího 18 let a mladšího 67 let, který má trvalý pobyt na našem území. Dále může o Era půjčku zažádat také příslušník členské země EU, který má v tuzemsku povolení k pobytu a rovněž trvalý pobyt. Je třeba mít osobní účet u Poštovní spořitelny. Pokud jej nemáte, není problém ho sjednat zároveň s úvěrem. Nutností je také doložení příjmů. Pokud jsou však vaše příjmy připisovány na váš osobní účet Poštovní spořitelny alespoň po dobu tří měsíců před žádostí, není třeba příjmy dokládat. V poslední řadě budete ještě potřebovat dva doklady totožnosti k prokázání vaší identity.

Výhody Era půjčky

Era půjčka přináší svým klientům řadu pozitiv. Peníze získáte v prvé řadě velmi rychle a můžete je využít prakticky na cokoliv, nikdo po vás nebude zjišťovat konkrétní účel úvěru. Patří mezi bankovní půjčky. Úroková sazba je nízká a je po celou dobu trvání půjčky neměnná. Nejsou vám účtovány ani žádné skryté poplatky za vyřízení ani za případné předčasné splacení úvěru. Sjednání Era půjčky je velmi jednoduché a korektní, není třeba žádné zbytečné administrativní činnosti. Vzhledem k tomu, že produkty Poštovní spořitelny je možno sjednat na každé poště, máte opravdu mnoho možností, kde půjčku realizovat. Problém nepředstavuje ani sjednání Era půjčky prostřednictvím internetového bankovnictví Poštovní spořitelny. Ke každé poskytnuté Era půjčce lze doporučit taktéž sjednání pojištění, které ošetřuje případnou budoucí neschopnost placení sjednaných splátek, například z důvodu zdravotních problémů nebo ztráty zaměstnání.

Autor: Radek Blinka

Vloženo 13. 9. 2013
www.Mega-pujcky.cz © 2023 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.