Půjčka Tesco

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Půjčky > Půjčka Tesco

Dostupná půjčka Tesco


Nebankovní půjčky většinou nemohou konkurovat bankovním úvěrům. Výjimkou je půjčka Tesco s úrokem nižším, než je bankovní průměr. Podobností úrokové míry to ale končí – tato půjčka je v mnoha ohledech výhodnější a dostupnější. Proč dát přednost půjčce Tesco a kde si ji sjednat? Na tyto otázky vám přinášíme odpověď.

Řekněte si až o 150 tisíc

Půjčka Tesco dokáže během okamžiku vyřešit vaše finanční problémy částkou od 20 do 150 tisíc. Dobu splatnosti od 12 do 84 měsíců si určíte sami podle toho, kolik můžete měsíčně dávat na splátky. Tesco vám garantuje nízký úrok za předpokladu, že půjčku budete splácet včas.

Odložení splátek a pojištění

Možná se obáváte toho co nastane, když neseženete peníze na splátku. Myslete na nepředvídatelné okolnosti a zřiďte si při uzavírání smlouvy možnost odkladu splátek. Během splácení můžete splátku odložit až čtyřikrát. Druhou variantou je pojistit se pro případ dlouhodobé pracovní neschopnosti, ztrátě zaměstnání, trvalé invalidity nebo smrti.

Několik variant sjednání Tesco půjčky

Půjčku vyřídíte rychle a jednoduše několika způsoby. Snadno o ni požádáte telefonicky, vyplněním online formuláře nebo v supermarketu či hypermarketu ve stánku Tesco Finanční služby. Ve všech případech uvádíte výši svého příjmu, k jehož doložení můžete být dodatečně vyzváni.

Podmínky půjčky

Půjčka Tesco je sice dostupná, ale i její poskytnutí se řídí určitými pravidly. Pokud jste zletilí s platným dokladem totožnosti a trvalým zdrojem příjmů ze zaměstnání, podnikání nebo důchodu, splňujete podmínky pro získání půjčky.

Výplata peněz

U některých nebankovních společností se setkáte s tím, že u vyšších částek potřebujete ručitele, což opět neplatí pro Tesco půjčku. Čerpání půjčky probíhá bez udávání důvodu a peníze se vyplácí na účet, v hotovosti na přepážkách České pošty nebo složenkou u částek do 30 tisíc korun.

Poskytovatel půjčky

Poskytovatelem půjčky Tesco je společnost Home Credit.


Vloženo 19. 3. 2016

www.Mega-pujcky.cz © 2023 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.