Půjčky pro důchodce

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Typy půjček > Půjčka pro důchodce

Půjčka pro důchodce vylepší rozpočet


Důchodci si mohou vybírat z bohaté nabídky bankovních a nebankovních půjček a přilepšit si k nízkému důchodu. Není překvapující, že pro finanční instituce je důchodce důvěryhodný a méně rizikový klient, než mladí lidé – výrazně k tomu přispívá jejich zodpovědnost vůči závazkům a stabilní příjem. Pokud i vy pobíráte důchod a hodila by se vám nějaká ta koruna navíc, správnou volbou je půjčka pro důchodce.
Půjčka do 75 let věku

Každý úvěr má svá omezení. U půjček pro důchodce často narazíte na nižší limit částky a hranici věku, do kterého vám banky a soukromé společnosti půjčí. Nejčastěji poskytují půjčku lidem do 65 let věku, ale problém by neměli mít ani lidé do 75 let. Jelikož všichni důchodci nevlastní běžný účet, mohou být tyto půjčky vyplaceny v hotovosti na ruku nebo složenkou.

Bankovní půjčka pro důchodce za nízký úrok

Jako důchodce se můžete obrátit s žádostí o půjčku na banky. Získáte u nich méně rizikový úvěr za výhodnou úrokovou sazbu, ale počítat musíte s důkladnějším prověřováním. Banky například zajímá, zda jste své závazky spláceli včas, což si zjišťují v registrech dlužníků. Dokládáte jim výši svého důchodu, na základě kterého vám nabídnou hodnotu úvěru. Ten sice nedosahuje závratných částek, ale dokáže vám splnit celoživotní sen nebo zvýšit životní úroveň.

Dostupná nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka pro důchodce je o něco rizikovější. I když je dražší než bankovní úvěr, dosáhne na ni téměř každý důchodce, a to i se záznamem v registrech dlužníků. S nejmírnějšími podmínkami se setkáte u rychlých mikropůjček do deseti tisíc korun. U vyšších půjček dokládáte pravidelný příjem a neměli byste mít dluhy u jiných společností. U částek ve výši několika set tisíc korun dáváte do zástavy svůj majetek, nejčastěji nemovitost.


Vloženo 10. 4. 2016

www.Mega-pujcky.cz © 2024 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.