Typy půjček

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Typy půjček

O jaké půjčky lze žádat?


Megapůjčky.cz vám přináší rozličné typy půjček a přehled poskytovatelů úvěrů v ČR. Nevíte, který typ je pro vás nejvhodnější? Nevadí, pak právě zde uvádíme několik typů půjček pro snadnější orientaci.

Bankovní půjčky

Bankovní půjčka je taková, jejímž poskytovatelem je banka. Půjčky jsou s nízkým úrokem, ovšem s největšími nároky na bonitu žadatele. Především je nutné dokládat pravidelný příjem a mít registry bez negativních záznamů.

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky poskytují nebankovní instituce. Kritéria pro schválení půjčky jsou mírnější. Požadavky na dokladování a bonitu se zásadně liší, dle jednotlivých poskytovatelů. Některé společnosti mají kritéria obdobné bankám, některé nevyžadují téměř nic.

SMS Půjčka

SMS půjčka, je půjčka maximálně několik tisíc korun, obvykle před výplatou. Procento schválení SMS půjčky je velmi vysoké, nároky a dokladování téměř žádné. Registry se mohou tolerovat, příjem se nevyžaduje nutně vždy a vyřízení je velmi snadné.

Americká hypotéka

Pojem hypotéka je zde spíše lehce zavádějící. Jedná se v zásadě o klasickou půjčku, která je však zajištěná nemovitostí. Peníze získané z americké hypotéky lze použít k libovolnému účelu. Americká hypotéka je poskytována do určitého procenta tržní ceny zastavované nemovitosti.

Půjčky bez registru a poplatku ihned

Půjčky tohoto typu jsou určeny žadatelům, kteří mají negativní záznamy v některém z registrů. Negativní záznamy mohou být tolerovány. Nevýhodou těchto půjček je vyšší úroková sazba. Výhodou pak velmi vysoká dostupnost a rychlost vyřízení. Půjčku vyřídíte ihned. U některých společností jsou půjčky bez poplatku.

Půjčky bez potvrzení o příjmu

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou určeny žadatelům, kteří nemohou nebo nechtějí doložit svůj příjem. Dalším důvodem pro tyto půjčky je nepravidelný příjem. Banky většinou požadují pravidelný příjem a zaměstnání na dobu neurčitou, navíc žadatel nesmí být ve zkušební době. Častými klienty jsou ženy na mateřské dovolené a nezaměstnaní.

Konsolidace půjček

Pokud jste v situaci, kdy máte sjednáno několik půjček, úvěrů nebo kreditních karet, pak je konsolidace půjček zajímavým řešením jak lze ušetřit na poplatcích a snížit si měsíční splátku. Sloučením všech dluhů do jednoho ušetříte peníze každý měsíc.

Půjčky na směnku

Nejdostupnější půjčky s minimálnímu nároky na dokladování, registry a bonitu žadatele. Půjčka zajištěná směnkou.

Půjčky od soukromých osob

Neuspěli jste se svou žádostí o půjčku v bance nebo u nebankovních společností? Pak nezbývá než vyzkoušet půjčky od soukromých osob.

Půjčky na ruku

Potřebujete půjčit peníze opravdu rychle a bez zbytečných průtahů? Nemáte čas obíhat banky a doprošovat se aby vám půjčili? Využijte půjčky na ruku. Pozor však, ať nenaletíte podvodníkům.

Půjčka do 10 000

Půjčky do 10 000 Kč jsou snadné a rychlé peníze. Díky moderním technologiím stačí jednoduše zažádat online a čekat, až vám peníze přijdou na účet či přímo do schránky.

Půjčky do 24 hodin

Půjčky do 24 hodin přinášejí na nebankovní trh rychlou reakci na potřeby žadatelů o půjčku. Dnes je možní získat peníze online za pár minut.

Půjčka 20 000

Půjčka 20 000 je novinkou na trhu půjček v České republice a získává si stále více příznivců pro svou jednoduchost a snadnou dostupnost.

Půjčka bez doložení příjmu

Na trhu půjček si půjčka bez doložení příjmu stále více upevňuje svou pozici, neboť narůstá počet žadatelů, kteří nemohou své příjmy doložit.

Půjčky bez registru a Solusu
Půjčky na op ihned a hotově
Půjčka ještě dnes
Půjčka do 10000
Půjčka před výplatou
Půjčka pro studenty
Půjčky pro důchodce
Půjčky na MD
Půjčky pro nezaměstnané
SMS půjčka do výplaty
SMS půjčka bez 1 Kč
Půjčky ihned do 5 minut na účtu
Inzerce půjček zdarma
Půjčka 40000 akce ihned
Kreditní karta
Konsolidace půjček
Půjčka ihned na účet zdarmawww.Mega-pujcky.cz © 2023 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.