Nebankovní půjčky bez registru

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo
Dostupná půjčka
Mega-půjčky.cz > Typy půjček > Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčky snadnoHledáte výhodné a rychlé půjčky, ale v bance Vám nepůjčí? Vyzkoušejte dostupné nebankovní půjčky bez registru. Kritéria pro získání jsou mírnější a nemusíte předkládat spousty dokladů. V některých případech jsou dokonce tolerovány záznamy v registrech a není zapotřebí ani potvrzení o příjmu.
Výhody nebankovní sféry

Nebankovní půjčky mají spoustu výhod, mezi největší patří především vysoká dostupnost a rychlost vyřízení. Další výhodou nebankovní půjčky je mnohem snadnější a nenáročnější vyřízení než v bance. Užitečné je také porovnání nebankovních půjček, které Vám ušetří čas. Při sjednávání nebankovní půjčky po Vás nebankovní společnosti budou vyžadovat méně dokladů, méně potvrzení a budou si Vás méně nebo prověřovat v registrech. Nebankovní půjčky jsou mnohdy jedninou šanci na získání financí pro ženy na mateřské dovolené a nezaměstnané, pro které jsou bankovní kritéria jen velmi težce splnitelné.

Nevýhody

Nevýhodou nebankovních půjček je v některých konkrétních případech vyšší úroková sazba, především u neznámých společností. Ta je přímo úměrná větší dostupnosti půjček a menšími nároky na dokladování. Obecně lze říct, že čím je půjčka dostupnější a nenáročnější na prokazování, tím je úrok vyšší.

Nebankovní půjčky bez registru

Jednou z vyhledávaných předností nebankovních půjček je vyšší průchodnost pro lidi, kteří mají záznam v registru dlužníků. Nebankovní půjčky bez registru jsou vůdči těmto prohřeškům většinou tolerantní, je to však kompenzováno cenou půjčky. Registr nemusí znamenat automatické zamítnutí půjčky, pokud poskytovatel usoudí, že jste schopni půjčku splácet.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Banky se soutředí především na bonitní klienty. Pokud patříte k problémovým, nezbývá než nebankovní sektor, který je benevolentnější. Nechá si za to však dobře zaplatit, protože tím kompenzuje riziko ztráty při nesplácení. neplatí to pro všechny nebankovky paušálně. I zde najdeme velmi solidní a profesionální poskytovatele, kde rozdíl mezi bankou je nepatrný.

Rychlé půjčky ihned

Vyšší úrok však není pravidlem, existují nebankovní půjčky s úrokem srovnatelným s půjčkami bankovními. Tyto půjčky jsou poskytovány obecně známými úvěrovými společnostmi.

Rychlejší půjčky

Nebankovní půjčky jsou standardně vyřízeny mnohem rychleji než bankovní půjčky. Setkáváme se zde však často s vyšším úrokem. Jiné mohou být také požadavky, které je třeba splnit pro úspěšné přiznání a poskytnutí půjčky. V České republice existuje mnoho poskytovatelů nebankovních půjček. Představují poměrně poptávané programy, které denně sjednává velké množství lidí. Mějte se však na pozoru a nepodlehněte sladkým slibům. Vždy vše rozvážně rozmyslete a spočítejte si zda jste schopni půjčku splácet.

Vloženo 29.4.2013


Půjčka do 4500 Kč (tolerance registru i příjmu)

Půjčka do 12.000 Kč za pár minut s kreditem

Půjčka do 300.000 (tolerance registru i příjmu)www.Mega-pujcky.cz © 2017 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.