Půjčka pro studenty online

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Konsolidace půjček
Mega-půjčky.cz - Logo
Dostupná půjčka
Mega-půjčky.cz > Typy půjček > Půjčka pro studenty

Studentská půjčka – vzdělání na dosah


Půjčku pro studenty může využít každý student, který potřebuje financovat studium, pořídit si nezbytné učebnice a výpočetní techniku a zaplatit výdaje spojené s bydlením, přepravou a stravováním. Všichni zájemci se mohou poohlédnout po nabídkách bank a nebankovních společností a za jejich finanční podpory vystudovat vysněnou školu v ČR nebo v zahraničí.

Bankovní studentské půjčky s možností odložení splátek

V dnešní době jsou nejvýhodnější bankovní půjčky pro studenty, a to v účelové nebo bezúčelové variantě v částce do 600 000 Kč. Student půjčku čerpá jednorázově nebo postupně a splatí ji do 10 let. U vybraných typů studia banky umožňují odložení splátek do doby jeho skončení a mezitím studenti hradí pouze úroky z čerpané částky. Pokud zájemce o půjčku nemá žádný vlastní pravidelný příjem, vyžadují banky ručitele nebo spolužadatele s doložitelným příjmem. Půjčku pro studenty nabízí například Česká spořitelna, nebo Komerčka. Vhodné řešení studentům nabízí také Flexikredit GE Money

Nebankovní půjčky pro studenty bez dokládání příjmu

Zatímco bankovní půjčky pro studenty jsou výhodné svou nízkou úrokovou sazbou, nebankovní půjčky svou dostupností a bleskovým sjednáním. Maximální možná výše půjčky dosahuje pár tisíc korun, proto je spíše určena na financování náhlých výdajů při studiu. U těchto krátkodobých půjček se splatností 30 dní student nepotřebuje spolužadatele a nedokládá příjem. Půjčku si lehce sjedná přes internet a klientský účet spravuje z mobilní aplikace.

Půjčky pouze od prověřených společností

Může se stát, že studenti neseženou do doby 1 měsíce peníze na splátku. Pro takové situace nebankovní společnosti nabízejí možnost odložení splátky za menší poplatek o dalších 30 dní. Z nevýhod je dobré uvést vysoké sankce za nesplacení půjčky, vyšší úrok, riziko nesolidního jednání u neznámých společností a nepřehledné smluvní podmínky. Zájemcům o půjčku proto doporučujeme, aby si na internetu přečetli recenze a zkušenosti klientů a vybrali si prověřenou společnost.

TIP1: Půjčka do 4500 Kč (bez doložení příjmu a registru)

TIP2: Půjčka do 12.000 Kč za pár minut s kreditem

TIP3: Půjčka do 300.000 (bez doložení příjmu a registru)Online žádosti o půjčky společností: | GE Money Bank | Everyday plus | Rychlá půjčka

www.Mega-pujcky.cz © 2016 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Kontaktní informace
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek


Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.