ACEMA Credit nebankovní půjčka bez registru i příjmu.

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Typy půjček > ACEMA Credit

ACEMA Credit - půjčka výhodněji než v bance!100.000 až 5.000.000,- Kč se splatností až 20 let

Půjčka ACEMA Credit je nebankovní půjčka se zástavou nemovitostí s garancí nejlepší nabídky. Hotovost obdržíte IHNED při podpisu smlouvy. V případě, že do 14-ti dnů naleznete výhodnější nabídku, můžete půjčku ZDARMA zrušit!

Vítěz testu Umbrella idnes.cz

Férové jednání, ŽÁDNÉ skryté poplatky ani poplatky předem. Vítěz testu nebankovních úvěrů Evropského sdružení pro podporu práv spotřebitelů UMBRELLA publikovaný na idnes.cz. Přes 90% spokojených klientů.

Proč žádat o půjčku ACEMA Credit?

ACEMA Credit Czech, a.s. Vám poskytne půjčku i v případě, kdy banka řekne ne - Máte exekuci, máte zástavy, problematický příjem, jste v regitrech dlužníků, nevyužíváte služeb banky, nebo nemáte dostatečný obrat. Zásadní je schopnost dostát svým závazkům a splácet.

Charakteristika půjčky ACEMA Credit

ACEMA Credit je rychlá půjčka od 100.000 Kč do 5.000.000 Kč až na 20 let s výhodnějším úrokem než v bance. Jedná se o rychlé a snadné řešení Vašeho nedostatku peněz. Profesionální služby a mnoholetá tradice na trhu, to je ACEMA Credit.

Půjčka je určena Všem, kteří jsou znechuceni obstrukcemi a přehnanými požadavky ostatních poskytovatelů půjček.

O půjčku mohou žádat jednak občané, tak podnikatelé. ACEMA Credit nabízí také půjčky pro ženy na mateřské, důchoce i nezaměstnané.

Půjčka s ručením nemovitostí - Americká hypotéka

ACEMA Credit je nebankovní americká hypotéka. K získání půjčky je třeba zastavit Vaši nemovitost v osobním vlastniství, nebo třetí osoby, která souhlasí se zástavou. Nemovitosti vhodné k ručení: Byt, Rodinný dům, Chata nebo jiný rekreační objekt, Obchodní prostor, Kancelář, Pozemek. V Praze a v blízkém okolí lze ručit i bytem v družstevním vlastnictví! Pokud máte čím ručit, nabízí vám tato volba výhodný úrok.

Vyplácení exekucí i zástav

ACEMA Credit je řešením i v nepříjemných situacích jako jsou exekuce. Vyplňte prosím online žádost a bude Vás kontaktovat specialista na řešení Vašeho problému.

Vloženo 12.3.2014www.Mega-pujcky.cz © 2024 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.