Půjčka bez registru

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Typy půjček > Půjčky bez registru a solusu pro každého

Půjčky bez registru ihned


Každý se může poměrně snadno ocitnout v situaci, kdy si vzal půjčku a řádně ji splácí, potom nastanou problémy a už není schopen ve smluveném termínu zaplatit další splátku půjčky. V horším případě přestane splácet úplně. Takovéto nesplácení vede k zápisu do registru dlužníků, což v praxi znamená značné komplikace k získání další půjčky. Většina poskytovatelů půjček při posuzování vaší bonity zkontroluje v první řadě úvěrové registry. Pak nezbude než využít půjčky bez registru. Půjčka je při dobré bonitě dostupná i lidem se záznamem v registru.

Půjčka do výplaty

Jednou z variant půjčky bez registru je půjčka před výplatou. Jedná se půjčku malé částky peněz, řádově do 10 000 Kč na krátkou dobu jednoho měsíce. Pokud tedy máte záznam v registru a potřebujete půjčit pár tisíc korun, je tato půjčka možným řešením.

Americká hypotéka - půjčka se zástavou

Co dělat když potřebujete půjčit mnohem více? Potřebujete například desetitisíce, statisíce nebo dokonce milióny korun? Nezbývá než využít variantu půjčky s ručením nemovitostí, kterou je takzvaná americká hypotéka. I zde nalezneme variantu půjčky bez registru, protože je půjčka zajištěna nemovitostí a není nutné klást takový důraz čisté registry a dokonce i doložení příjmu.

Registr dlužníků Solus

Registr Solus je zájmové sdružení právnických osob, které eviduje osoby, jež se dostali do problémů se splácením půjček. Zda jste v registrech nebo ne lze zjistit na internetu. Registr dlužníků online ZDARMA vám umožní získat potřebné informace. Mimo Solus existují další nebankovní i bankovní registry.


Vloženo 19. 1. 2014

www.Mega-pujcky.cz © 2023 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.