Registr dlužníků Online ZDARMA, k nahlédnutí jména

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Registr dlužníků

Registr dlužníků online, fyzické osoby


Půjčka bez registru nabízí řešení

Pokud chcete jako fyzická osoba využít produktu půjček především u bankovních institucí, je často nahlíženo při jejich schvalování do různých registrů dlužníků.

V registru jsou uvedeny jména a informace o klientech řady institucí, kteří již v minulosti využili nějakého úvěru, ale současně z jakéhokoliv důvodu nebyli schopni splácet sjednané splátky, případně s nimi měla společnost jiné závažnější problémy. Pokud je žadatel o půjčku v některé z těchto databází, je velmi pravděpodobné, že mu bankovní půjčka nebude schválena. Takových registrů existuje několik - níže uvádíme některé z nejznámějších databází.
 • Solus - registr dlužníků

  Společnost Solus je zájmové sdružení právnických osob, jejichž cílem je přispívat k prevenci zapojování dlužníků do dalších finančních programů. Solus spravuje dva negativní registry. První z nich je určen pro fyzické osoby jako spotřebitele a druhý je potom známý pod označením Registr IČ, kde jsou zveřejněna jména fyzických osob i právnických osob, které se dostali do problémů se splácením.

 • Registr dlužníků NRKI

  NRKI je nebankovní registr dlužníků, který byl uveden do provozu v roce 2005. Provozovatelem databáze je společnost LLCB. Zpracování dotazu v tomto registru je velmi rychlé a účinné. Potencionální zprostředkovatel půjčky si tak může zjistit, zda je jeho nový klient důvěryhodnou osobou.

 • Registr dlužníků CBCB

  CBCB je bankovním registrem dlužníků, slouží tak především bankovním institucím, které si mohou takto velmi snadno ověřit daného klienta a zjistit zda neměl v minulosti s úvěrovými produkty problémy. CBCB není pouze negativním registrem, do databáze jsou vnášeny rovněž i pozitivní zkušenosti. Klient je do CBCB zapsán vždy pokud mu je přiznán úvěr některou z tuzemských bankovních společností. CBCB přímo nerozhoduje o tom, zda bude klientovi přiznán úvěr, jedná se pouze o informativní činnost o zákazníkovi, kterou vyhodnotí konkrétní banka.

 • CERD - Registr dlužníků k nahlédnutí zdarma

  CERD - Centrální registr dlužníků nabízí online řadu služeb spojených se svou činností. Zdarma lze využít monitoring dlužníků v insolvenčním registru, hodnotit firmy a zdarma používat burzu pohledávek.


Registr dlužníků online zdarma k nahlédnutí

Navštivte registr dlužníků online zdarma, předejdete tak nemilým nepříjemným překvapením, při vyřizování půjčky. Registr dlužníků k nahlédnutí zdarma nabízí přes internet přístup dle jména.

Vloženo 17. 9. 2014


www.Mega-pujcky.cz © 2023 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.