Půjčka ZAPLO

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Půjčka před výplatou > Zaplo

Rychlá půjčka ZAPLOPopulární půjčka před výplatou Zaplo může vyřešit nedostatek peněz rychle a hlavně s pohodlným sjednáním online, po telefonu anebo i osobně na pobočkách trafik sítě Geco. Online rychlá půjčka je jednoduchý způsob, jak si půjčit peníze.

Kolik vám Zaplo půjčí?

Vyřízení je snadné díky možnosti zažádat si o půjčku z pohodlí domova online na stránkách poskytovatele. Stačí vyplnit výši rychlé půjčky v registračním formuláři zvolenou částkou od 1 000 korun do 8 000 Kč u první půjčky. Pokud budete s touto formou získání peněz spokojeni, můžete si opakovaně zažádat až o 25 000 Kč.

Zároveň si nastavíte délku splatnosti půjčky. Zde je dobré upozornit na to, že je doba v rozmezí 7 do 30 dnů. Zvažte proto dobře vaši finanční situaci a to, že je třeba půjčenou částku zaplatit jednorázově převodem na účet, max. do jednoho měsíce.

První půjčka zdarma

Výhodná akce na první půjčku zdarma vám zaručí to, že v případě první žádosti o půjčku a jejím včasném splacení, vám nebude účtován poplatek ani žádný úrok. Prostě vrátíte jen to, co jste si půjčili.

Komu Zaplo půjčí?

Každý žadatel o půjčku Zaplo musí splnit určitá kritéria. V případě, že se chcete stát klientem nebankovní společnosti Zaplo, musíte být občanem České republiky, starší 18 let. Při žádosti o půjčku musíte vyplnit přihlašovací formulář a prokázat svoji bezdlužnost. Je nutné, aby jste v době podání vlastnili platný doklad totožnosti.

V průběhu schvalovacího procesu budete kontrolování, zda nemáte zápis v registru dlužníků. Pro získání Zaplo půjčky je také nutné obstarat si potvrzení o zaměstnání a doložit jej k žádosti.

Kdy bude půjčka schválena?

Rozhodnutí o tom, zda vám byla půjčka schválena se dozvíte do několika minut od odeslání formuláře. Žádost ovšem musí obsahovat všechny potřebné náležitosti. Pokud se stane, že něco chybí, budete kontaktování operátorem zákaznického servisu a vyzvání o doplnění. Celý proces se tak může časově protáhnout.


Vloženo 28. 6. 2014


www.Mega-pujcky.cz © 2023 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.