Česká spořitelna půjčky pro všechny

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Typy půjček > Česká spořitelna půjčky

Česká spořitelna půjčkyPůjčky od České spořitelny jsou určena prakticky všem příslušníkům České republiky s trvalým bydlištěm na našem území, případně cizím státním příslušníkům, kteří mají povolení k trvalému pobytu na našem území. Jedná se o výhodnou bankovní půjčku. Podmínkou je také prokázání, že jste schopni poskytnutý úvěr dlouhodobě splácet, je tedy třeba mít určité zdroje příjmů.

Charakteristika půjčky

Česká spořitelna půjčky nabízí až do 600 000 Kč, prostřednictvím něhož můžete financovat vaše soukromé potřeby, nikdo od vás nebude vyžadovat sdělení účelu, pro který o úvěr žádáte. Po schválení žádosti jsou vám peníze ihned převedeny na váš účet nebo jsou vám předány v hotovosti.

Dokládání půjčky

Pro úspěšné získání půjčky je zapotřebí doložit doklad o příjmu, pokud podnikáte tak daňové přiznání. Obrovskou výhodou je skutečnost, že k uzavření smlouvy vám postačí pouze průkaz totožnosti.

Mnoho výhod

Sami si také stanovíte výšku a délku splátek v závislosti na vašich konkrétních možnostech. Půjčka České spořitelny je poskytnuta bez zajištění a veškeré sjednané úroky jsou po celou dobu trvání půjčky neměnné. Samozřejmostí je možnost pojištění pro případ nečekaných událostí, které vám mohou v budoucnu znemožnit splácení půjčky. Výhodou je také skutečnost, že Česká spořitelna je tradiční bankou s mnohaletou historií.

Vloženo 18.9.2014www.Mega-pujcky.cz © 2024 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.