Půjčky bez registru a příjmu

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Typy půjček > Půjčky bez registru

Půjčky bez registru a příjmu


Přišli jste o zaměstnání a jste aktuálně bez příjmu? Potřebujete půjčku, ale máte záznam v registru dlužníků a banky vám nepůjčí? Je zde varianta půjčky bez registru a příjmu, kdy ke sjednání půjčky není nutné dokládat svůj příjem a záznamy v registru dlužníků mohou být tolerovány. Rychlá půjčka bez doložení příjmu je nejméně náročnou půjčkou. Pokud poskytovatel půjčky prověří vaši schopnost splácet, může být půjčka schválená i vám.

Půjčka před výplatou

Pakliže se spokojíte s částkou několika tisíc korun na období do 30 dnů, je snadnou a přístupnou možností půjčka před výplatou. K dispozici máte obvykle několik tisíc korun pro případ první půjčky. Opakovaně si můžete půjčit postupně až 15 000 Kč podle poskytovatele. Výhodou je možnost první půjčky zdarma.

Půjčka se zástavou nemovitosti

Vlastníte-li nemovitost, je vám otevřená varianta zvaná americká hypotéka, což je výhodná půjčka zajištěná zástavou nemovitosti. Při této variantě půjčky bez registru a příjmu není rozhodující váš příjem a registry se tolerují. Sjednat online můžete například půjčku Acema Credit, která se vyznačuje individuálním přístupem a vysokou dostupností.


Vloženo 14. 5. 2014

www.Mega-pujcky.cz © 2023 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.