Půjčkomat půjčka - pujckomat.cz

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Půjčka před výplatou > Půjčkomat

Půjčka Půjčkomat.czK získání půjčky Půjčkomat potřebujete jen málo času. Jedná se o rychlou do výplaty bez komplikací. Půjčit si můžete 500 - 10000 Kč na dobu 5 - 31 dní. Malá půjčka s dobrou průchodnosti určená pro většinu žadatelů.

Žádost o půjčku a zaslání peněz

V online žádosti si zvolíte částku, kterou si chcete půjčit a požadovanou dobu splatnosti.Po odeslání žádosti o půjčku se obratem dozvíte o schválení či neschválení Vaší žádosti. Bude-li vše v pořádku, peníze budou okamžitě odeslány na Váš bankovní účet, abyste je mohli mít co nejdříve k dispozici.

Kdo může o půjčku požádat

O půjčku mohou žádat občané ČR starší 18-ti let. Půjčkomat je rychlá půjčka bez registru a bez nutnosti dokládat příjem. Posuzuje ce celková bonita.

Provozovatel Půjčkomat

Půjčkomat.cz společnosti Friendly Finance je další z řady malých rychlých a dostupných půjček – tzv. SMS půjček (také označovaných jako „půjčky před výplatou“).

Provozovatelem Půjčkomatu je: Friendly Finance spol. s r.o., Truhlářská 1108/3, 110 00 Praha 1, IČO 24161306. Společnost je zapsaná v obch. rejstříku vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vložka C 184317.

Další půjčky do výplaty:

Mimo rychlou půjčku Půjčkomat můžete vyzkoušet také další půjčky do výplaty s online sjednáním do 10 minut. Sledujte nabídky a akce. Hojně se vyskytuje nabídka na první půjčku zdarma.

Vloženo 28.6.2014


www.Mega-pujcky.cz © 2024 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.