Rychlé půjčky na směnku ihned

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Typy půjček > Půjčky na směnku přijedeme

Půjčka na směnku


Půjčky na směnku jsou nejdostupnější půjčkou na trhu. Jedná se o půjčku, kdy je závazek podložen směnkou, podobně jako je to například u ručení nemovitostí. Je vyžadováno minimum informací a dokladování.

Výhody půjčky na směnku

Mezi výhody patří především dostupnost půjčky na směnku a rychlost vyřízení. Půjčka na směnku je nenáročná na dokladování. Nemusíte dokládat příjem, nevyžadují se čisté registry dlužníků. Půjčky na směnku jsou určeny pro lidi s malou bonitou, kterým banka finance nepůjčí. Půjčka na směnku se často používá k zajištění klasické půjčky, podobně jako je třeba americká hypotéka zajištěna nemovitostí.

Nevýhody

Snadná dostupnost pro většinu žadatelů je na úkor vyšší úrokové sazby, než u jiných forem půjček. V případě nesplácení půjčky na směnku má věřitel mnohem snazší pozici ve vymáhání. Směnka zaručuje snadnou a rychlou vymahatelnost, například pomocí následné exekuce. Lze si také půjčit na směnku od soukromých osob.

Co je to směnka?

Směnka je cenný papír, který má předem dané povinné náležitosti. Nezáleží na formě, ta může být libovolná. Směnka je platná nejen na úhledném papíře, důležité je splnit zákonem stanovené náležitosti.


Vloženo 23. 5. 2014

www.Mega-pujcky.cz © 2023 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.