Půjčky od soukromých osob a od lidí

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Typy půjček > Onlain půjčky od soukromníku

Půjčky od soukromých osob online


Neuspěli jste se svou žádostí o půjčku v bance nebo u nebankovních společností? Pak nezbývá než vyzkoušet půjčky od soukromých osob.

Půjčky od lidí a jejich výhody

Tento typ půjček je alternativou k bankovním a nebankovním půjčkám. Půjčky od soukromých osob jsou poskytovány jednotlivci ze soukromých zdrojů nebo ze zdrojů dalších investorů. Nároky na bonitu žadatele jsou minimální. Na rozdíl od banky jsou půjčky od soukromých osob tolerantní vůči negativním záznamům v registru dlužníků, které vznikly například opožděnou splátkou dřívější půjčky. Není zapotřebí doložení pravidelného příjmu žadatele.
Nevýhody peněz od soukromníku

Obvykle je u půjčky od lidí vyžadováno zajištění či ručení. Většinou jde o půjčku na směnku nebo půjčku s ručením nemovitostí. Dbejte zvýšené opatrnosti při sjednávání této půjčky. Prostudujte si řádně smlouvu a snažte se najít o poskytovateli co nejvíce informací a referencí.

Půjčky jsou však rizikové

Dávejte si zde pozor na podvodníky, kteří vám naslibují hory doly. Tato oblast je špatně kontorolovatelná. Je zde prostor pro různé individua, které z vás chtějí vytáhnout poslední peníze na poplatcích za půjčku, kterou vám nakonec nezajistí. Snažte se o osobě, od níž si hodláte půjčit, zjistit maximum informací. Vyplatí se zadat její jméno do vyhledávače a podívat se, zda nemá někdo s tímto člověkem negativní zkušenosti.


Vloženo 25. 9. 2014

www.Mega-pujcky.cz © 2023 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.