Airbank půjčka

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Typy půjček > Airbank půjčka

Oblíbená a výhodná půjčka Airbank


Už Vás unavují zbytečné poplatky u leckterých půjček? Je zde Airbank, která poplatky nemá ráda stejně jako Vy. U této bankovní půjčky nebudete platit nic ani za sjednání, ani za vedení půjčky. Zdarma jsou také mimořádné splátky a dokonce i předčasné splacení. Tímto výčet výhod nekončí. Airbank půjčka má velmi nízký úrok, a navíc Vám odpustí nekoli splátek, pokud budete řádně a včas celou dobu splácet. Výhodnost této půjčky potvrzují také nezávislé testy a recenze.


Dostupná a oblíbená půjčka s bonusem

Půjčka je určena občanům České republiky a je poskytována Od 5000 Kč až do 600 000 Kč splatnost si můžete vybrat 6 až 96 měsíců. Jedná se o bankovní půjčku, takže počítejte se zvýšenými nároky na bonitu jako je požadavek na zaměstnání a dále na prověření registrů dlužníků. Pokud však půjčku Airbank získáte, vězte, že nešlápnete vedle. Jedná se o bankovní půjčku, kde jsou rizika minimální.

Airbank sloučení půjček

Dalším produktem, který Airbank nabízí je sloučení půjček. Spojit všechny dluhy do jednoho má jediný cíl, kterým je Vaše úspora. Nebudete muset platit poplatky za vedení ostatních půjček a dostanete lepší úrok. Spojit do jedné půjčky lze také všechny dluhy z kreditních karet, kontokorentní úvěry a další půjčky. Nejprve si spočítejte, kolik peněz můžete ušetřit.

Vloženo 29.7.2014
www.Mega-pujcky.cz © 2024 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.