Credit Money

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Typy půjček > Půjčky bez registru

Půjčka Credit Money


Credit Money půjčka patří mezi nebankovní půjčky, poskytuje ji nebankovní instituce. Credit Money půjčka je určena jak zaměstnancům, tak živnostníkům, mohou ji ale dostat i důchodci, maminky na mateřské dovolené, studenti nebo nezaměstnaní – tedy osoby, které nemají prokazatelný příjem nebo pobírají sociální dávky.

Jak žádat o půjčku

O půjčku můžete požádat buď pomocí online žádosti na stránkách Credit Money nebo prostřednictvím SMS zprávy poté, co se na stránkách Credit Money půjčky zaregistrujete.

Parametry půjčky

Výše půjčky je od 500 Kč do 15 000 Kč. Jedná se o půjčku před výplatou. Období, na které se půjčuje, je 14 až 30 dní. Nemusíte dokládat váš příjem ani mít ručitele, nejsou požadovány žádné poplatky předem. Půjčka se vyplácí do 15 minut od schválení (schvalování půjček probíhá denně od 8 do 18 hodin). Výšku úrokových sazeb půjčky Credit Money je uvedena na stránkách poskytovatele. Hotovost je možné obdržet buď na bankovní účet, nebo poštovní poukázkou. Splatnost půjčky lze i opakovaně prodlužovat vždy o 10 dní za poplatek.

Kdy půjčku uvítáte

Tato vám přijde vhod jako rezerva do výplaty, v případě neočekávaných životních situací jako jsou třeba havárie a poruchy, jako pojistka při odjezdu do zahraničí a v podobných případech. Pokud uvažujete o půjčce, rozmyslete si předem, jak a kdy budete půjčku splácet. Při prodlužování termínu splatnosti se vám cena, za kterou si půjčujete, může nepříjemně navýšit.

Vloženo 13.6.2014

www.Mega-pujcky.cz © 2021 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.