ČSOB Půjčka na cokoliv, bezúčelová bankovní půjčka

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Typy půjček > ČSOB Půjčka na cokoliv

ČSOB Půjčka na cokoliv


Jistě se vám někdy stalo, že jste si chtěli něco pořídit, ale neměli jste dostatečné finance. V takových případech je velmi vhodnou volbou sjednání půjčky. V dnešní době se již nejedná o nic mimořádného a jedinečného. Význam půjček a úvěrů je stále více důležitý a hraje v současné době významnou roli. Půjčit si můžete u mnoha finančních i nefinančních institucí, záleží pouze na vás, které půjčce dáte přednost. Velmi zajímavou volbou je také produkt ČSOB Půjčka na cokoliv.

Co to vlastně ČSOB Půjčka na cokoliv je

Jedná se o velice lákavý a užitečný finanční produkt ČSOB. V podstatě jde o úvěr, u kterého nemusíte uvádět jeho účel, záleží tak pouze na vás, k čemu poskytnuté zapůjčené peníze využijete. Kromě komerčních účelů jsou vaše možnosti prakticky neomezené. Minimální výše úvěru je 20 000 Kč.

Komu je standardně půjčka poskytována

O půjčku může zažádat každá osoba starší 18 let a mladší 67 let, která má trvalý pobyt na území České republiky. Dále je nutno mít zřízené ČSOB konto nebo ČSOB aktivní konto. Při podání žádosti následně bude nutno doložit potvrzení o pravidelných příjmech a prokázat se dvěma doklady totožnosti. Tato bankovní půjčka patří ke standardním půjčkám, jak je známe z většiny bank.

Půjčka na cokoliv nabízí řadu výhod

Obrovskou výhodou Půjčky ČSOB na cokoliv je možnost rozložení splátek do intervalu 1 roku až 7 let. V podstatě to znamená, že si sami určíte délku splátkového kalendáře. ČSOB k této půjčce poskytuje garantovanou úrokovou sazbu. Čerpání úvěru je jednorázové, peníze obdržíte na váš účet v podstatě ihned po schválení žádosti. Samozřejmostí je možnost pojištění proti případům, kdy nebudete schopni splácet dohodnuté splátky z důvodu nemoci, invalidity nebo ztráty zaměstnání. Celý průběh vyřizování půjčky se vyznačuje obrovskou rychlostí a je bez zbytečného papírování a formalit. U ČSOB půjčky na cokoliv nepotřebujete ručitele.

Autor: Radek Blinka

Vloženo 2.6.2014
www.Mega-pujcky.cz © 2023 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.