Equa bank, kód banky 6100

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Banky v ČR > Equa bank

Equa bank


Equa bank je moderní banka pro 21. století. Produkty banky jsou velice srozumitelné a jasné. Právě na těchto vlastnostech si společnost významně zakládá. U Equa bank musí být vše jasné, srozumitelné a jednoduché.

Přehledně

Obchodní podmínky jsou přehledné, produkty jsou jednoduše vysvětlované a každý přesně ví, co dostane a za jakých podmínek. V tomto ohledu je Equa bank průkopníkem na našem bankovním trhu. Není zde příliš mnoho inovujících a moderních společností, ale kdyby byla pouze Equa bank, už to samo o sobě je pro českého občana výhoda. Přináší nové myšlenky, jiný způsob práce a inovace. Moderní banka s moderními služby.

Jasné bankovní produkty

Pokud si zajdeme do velké české banky a nevíme přesně, co chceme, zahltí nás pracovník obrovským množstvím informací o produktech, výhodách a dalších detailech. Equa bank je jiná. Nabízí přesně to, co klienti žádají. Jednoduché produkty, jasné podmínky a navíc skvělé zhodnocení vložených prostředků.

Pokud budete účet v Equa Bank aktivně využívat, máte veškeré vedení účtu naprosto zdarma. Navíc můžete vybírat ZDARMA ze sítě všech bankomatů na území české republiky.

Banka, která vychází vstříct

Equa bank vám skutečně vychází vstříc a nechce vás nikterak omezovat. Pokud hledáte další spořící produkty, snadno je poznáte, jednoduše prozkoumáte bez dalších složitých detailů a odkazů na jiné dokumenty. Equa bank je jasná, přehledná a silná instituce. Kód banky 6100.

Vloženo 12.2.2015
www.Mega-pujcky.cz © 2023 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.