Fio banka má kód banky 2010

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Banky v ČR > Fio banka

Fio banka - moderní banka


Fio banka byla jednou z prvních nových bankovních institucí, která přišla jako takzvaná druhá vlna komerčního bankovnictví k nám. Jde o moderní lokální banku, která se snaží řešit problémy českých občanů. Jedná se skutečně o specialistu, který je výrazně diverzifikován a přináší na bankovní trhu nové produkty, lepší možnosti a celou řadu opravdu moderních technologií. Fio banka je nová šance skutečně pro každého. Zaměřuje se především na menší podnikatele a fyzické osoby, kterým dokáže zařídit běžný účet zcela zdarma. A to je zcela nový přístup, který čeští klienti rozhodně ocení.

Účet zdarma a jednoduše

Fio banka se snaží především výrazně snižovat administrativu. Nemá nákladná centra, kde můžete získat všechny nejrůznější produkty od desítek specialistů. Její pobočky jsou skromné, efektivní a vše, co potřebujete, můžete najít přímo na internetu. Navíc díky moderním technologiím, můžete ovládat svůj bankovní účet i ze smartphohu či tabletu. Fio banka navíc nabízí základní nabídku produktů zcela zdarma.

Banka zdarma

Ve Fio nikdy nic neplatíte. Vedení účtu, platební karta, platební příkazy a inkasa. Vše zdarma. A to už je výrazný rozdíl oproti zkostnatělým bankovním institucím, které jsou v České republice zavedené. Ušetřit se dá poměrně hodně.

Změna v bankovnictví

Fio banka přináší změnu. Přináší výraznou změnu a přináší také úsporu nákladů. Rozhodně tím člověk nemůže nic ztratit, tak proč si takovou banku nevyzkoušet. Navíc velice výhodné úročení umožňuje i podstatně zajímavější výnosy, zohledníme-li skutečnost, že neplatíte u Fio banky žádné poplatky. Rozdíl v úrokové sazbě tak nemusí být hned patrný, ale při přepočtu nákladů za poplatky Fio banka často vyhrává. Kód banky 2010.

Vloženo 18.7.2014
www.Mega-pujcky.cz © 2024 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.