Flexikredit - Ge Money

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Flexikredit

Flexikredit


Zajímavou možnost, jak si zřídit finanční rezervu na Vašem běžném účtu, poskytuje produkt Flexikredit od GE Money Bank. Jedná se o povolené přečerpání Vašeho běžného účtu (čerpání nad rámec vlastních prostředků). Zajistíte si tak, aby Vám odešly včas nastavené trvalé příkazy. Získáte také operativní finanční rezervu. Pomocí Flexikreditu lze běžný účet přečerpat do mínusu v rozmezí 5 000 až 100 000 Kč.

Pokud nečerpáte, neplatíte za Flexikredit žádné poplatky ani úroky. Za zřízení Flexikreditu se nic neplatí a změna limitu Flexikreditu ze strany klienta je rovněž zdarma. Úrok budete platit pouze z částky, kterou skutečně čerpáte. Výhodou je úročení jen po dobu čerpání. Půjčit si tak můžete jen na několik dní a platíte úroky jen za dny, kdy došlo k čerpání kontokorentu.

Flexikredit lze čerpat po neomezenou dobu. Výjimkou je studentský Flexikredit, kde je vyžadováno, aby na běžném účtu, na kterém je Flexikredit čerpán, byl vykazován kreditní zůstatek, a to alespoň jednou za 360 dnů. Po sjednání Flexikreditu budete mít peníze na svém účtu ihned k dispozici. Čerpat peníze lze prostřednictvím platební karty nebo Internet Banky. Splácení probíhá vždy, když na Váš účet přijde příchozí platba. K vyřízení nepotřebujete ručitele.

Flexikredit jako studentský úvěr

Studenti mohou využít Flexikreditu jako studentskou půjčku. Namísto potvrzení příjmu dokládají potvrzení o studiu.

Flexikredit máte možnost získat na pobočkách GE Money Bank.

Vloženo 12.3.2015
www.Mega-pujcky.cz © 2024 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.