Home Credit

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Typy půjček > Home Credit

Home Credit


Společnost Home credit je součástí mezinárodní finanční skupiny PPF. Mezi jejími produkty naleznete především půjčky, nákupy na splátky, auto na splátky a kreditní karty. Homecredit zaujímá v současné době jednu z předních pozic na českém trhu mezi institucemi zabývajícími se spotřebitelským financováním. Kromě České Republiky působí Homecredit rovněž také ve Slovenské Republice, Rusku, Kazachstánu, Ukrajině, Bělorusku, Číně a Vietnamu.

Home Credit půjčka online

K aktuálním a velice lákavým nabídkám produktů společnosti patří Home Credit půjčka online. Jedná se o moderní produkt, díky kterému si můžete sjednat půjčku pohodlně z klidu svého domova. Jediné co proto budete muset udělat, je vyplnit online žádost.

Spojení půjček - konsolidace

Home Credit nabízí spojení Vašich půjčkek až do výše 300 000 Kč, čímž ušetříte za poplatky a úroky z několika půjček. Spojená půjčka je zcela bez poplatků. Vše vyřídíte z pohodlí domova, administrativu zařídí za Vás. Slučením půjček ušetříte, zvažte to.

Premia karta

Díky Premia kartě můžete nakupovat výhodně u více než 40 partnerů. V obchodech označených logem premia získáte okamžitou slevu až 15 %. Bezúročné období pro bezhotovostní nákupy až 51 dnů.

Vloženo 25.3.2014
www.Mega-pujcky.cz © 2021 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.