Japonská půjčka rychle a výhodně

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Japonská půjčka

Japonská půjčka zcela zdarma


Hledáte opravdu rychlou půjčku od nebankovní společnosti, ale stále se na takové poskytovatele díváte s nedůvěrou? U prověřených společností se nemusíte obávat skrytých poplatků a vysokých úroků, ale naopak vás potěší transparentní a výhodné podmínky. Jaký druh půjčky určitě stojí za zvážení? Novinkou na českém finančním trhu je tzv. Japonská půjčka, která slibuje novým klientům první půjčku na 14 dní zdarma.

Okamžitý převod peněz na účet

Proč zrovna Japonská půjčka? Hodí se v případech, kdy potřebujete finanční hotovost opravdu rychle na vyřešení nečekaných výdajů před výplatou. Celý proces probíhá kompletně přes internet, aniž byste museli opouštět pohodlí svého domova. Jednoduše odešlete on-line žádost a do 1 minuty se dozvíte výsledek. Již do 10 minut můžete mít peníze na svém účtu! Jaká jiná půjčka vám toto garantuje?

Nízké poplatky za poskytnutí a prodloužení

Japonská půjčka je zárukou toho, že výhodnější půjčku nenajdete. Poplatky za půjčení a odložení splátky jsou nejnižší mezi nebankovními půjčkami. Pro příklad si uveďme, že při splatnosti do 30 dnů zaplatíte 33 Kč za každou půjčenou tisícikorunu, zatímco u jiných společností je to minimálně 250 Kč. Navíc si můžete až 5 krát odložit splatnost o dalších 30 dnů. Jedinou podmínkou je uhradit alespoň 20 % půjčky a zaplatit poplatek 49 Kč za prodloužení.

Akce spojené s Japonskou půjčkou

Jak už jsme v úvodu zmínili, u první půjčky se splatností do 14 dnů neplatíte žádné poplatky ani úroky – kolik jste si půjčili, tolik vrátíte. To ale není jediná akce spojená s touto půjčkou: pokud jste již v minulosti tuto půjčku využili a částku splatili včas, můžete získat až 50 000 Kč na 12 měsíců.

Žádné úroky, pouze poplatky

S Japonskou půjčkou vám na běžném účtu přibude částka od 1 000 do 4 999 Kč, při další žádosti až 15 000 Kč. Od ostatních půjček se odlišuje v tom, že neplatíte žádné úroky, pouze poplatek. Jedinou překážku mohou klienti spatřovat v zaslání 1 Kč pro ověření jejich účtu, což může prodloužit celý proces.


Vloženo 12. 8. 2014
www.Mega-pujcky.cz © 2023 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.