mPůjčka od mBank je moderní úvěrový produkt

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Typy půjček > mPůjčka od mBank

mPůjčka od mBank


Pokud se vám stane, že si potřebujete nutně nakoupit nějakou věc, avšak bohužel nemáte aktuálně dostatek finančních prostředků, nemusíte již nákup odkládat. V dnešní době je možno využít poskytnutí půjčky od některé společnosti, která se tímto zabývá. Na výběr máte opravdu mnoho možností, jednou z nich je také mPůjčka od společnosti mBank.

Co je to mPůjčka od mBank

mPůjčka představuje moderní finanční produkt od mBank. Prostřednictvím něho si můžete půjčit až 500 000 Kč, přitom není nutno ručení ručitele ani sdělování účelu, proč o úvěr žádáte. Jedná se o moderní bankovní půjčku.

Podrobné informace k mPůjčce

mPůjčka je neúčelový úvěr, který můžete využít k mnoha možnostem. Žadatelem může být jakákoliv fyzická osoba, která je starší 18 let a je příslušníkem České republiky, případně státu EU. Rovněž je třeba, aby měl žadatel přidělené rodné číslo a bydlel přechodně nebo trvale na našem území. U částek, které jsou vyšší než 100 000 Kč, je nutný také souhlas manžela či manželky. Pro schválení je třeba, aby váš minimální čistý měsíční příjem byl 12 000 Kč. Dobu splatnosti si potom můžete navolit v závislosti na vašich konkrétních možnostech splácení mezi 12 měsíci až 60 měsíci. Není se třeba obávat ani žádných skrytých poplatků. Vyřizování žádosti probíhá rychle a korektně, bez zbytečných průtahů. Pokud vám bude půjčka schválena, peníze obdržíte během velice krátké doby přímo na váš mÚčet. V případě, že byste se rozhodli splatit úvěr dříve, nejsou vám účtovány žádné sankce.

Jak o mPůjčku zažádat

Zde se vám nabízí více možností, pokud jste již klientem mBank, můžete tak učinit prostřednictvím internetového bankovnictví. Jinak můžete navštívit pobočku, či požádat o zřízení skrz online formulář, který naleznete na webových stránkách mBank. Vždy bude třeba si připravit osobní doklady pro vaši identifikaci a potvrzení adresy bydliště a rovněž také potvrzení o výši příjmu.

Autor: Radek Blinka

Vloženo 29.1.2014
www.Mega-pujcky.cz © 2023 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.