Perfektní půjčka od Komerční banky

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Typy půjček > Perfektní půjčka KB

Perfektní půjčka KB


Každý se může dostat do situace, kdy potřebuje nutně uhradit určité finanční výdaje, které mohou být spojeny s nejrůznějšími věcmi v době, kdy zrovna nedisponuje dostatečnou hotovostí. V takovém případě je velice vhodným řešením sjednání půjčky, která tento problém jednoduše vyřeší. Jednou z variant je Perfektní půjčka od Komerční banky.

Pro koho je Perfektní půjčka od Komerční banky určena

Produkt Perfektní půjčka KB je určen všem občanům České republiky, dále potom cizincům s trvalým pobytem na našem území a občanům členských zemí EU s povolením k přechodnému nebo trvalému pobytu na území České republiky, kteří potřebují aktuálně finanční pomoc výhradně pro soukromé, nepodnikatelské záměry a účely.

Základní charakteristika

Prostřednictvím Perfektní půjčky KB můžete získat úvěr v rozmezí 30 000 Kč až 600 000 Kč, který má maximální splatnost 6 let. Podmínkou je osobní bankovní účet u Komerční banky, ze kterého jsou splátky pravidelně realizovány.

Perfektní půjčka je moderní produkt s mnoha výhodami

Celý proces, který předchází vyřízení Perfektní půjčky KB je velmi jednoduchý. V prvé řadě je nutno kontaktovat svého bankovního poradce nebo zavolat na příslušnou telefonní linku, či navštívit přímo pobočku Komerční banky. Zde je s vámi následně vše prodiskutováno a jsou vám vysvětleny veškeré náležitosti a nutnosti, které musíte splňovat. Poté je možno podat žádost, která je vyřízena prakticky okamžitě, ihned tedy víte, zda vám byla půjčka schválena. Pro klienty s předschválenými úvěrovými limity se nabízí možnost zřízení úvěru online internetového bankovnictví Komerční banky. Perfektní půjčka představuje bankovní půjčku, který je bez jakýchkoliv skrytých poplatků. Úvěr můžete využít bez zajištění. Pokud se rozhodnete půjčku splatit předčasně, nemusíte se obávat žádných sankcí. Samozřejmostí je možnost pojištění proti nesplácení úvěru, které může být způsobeno nemocí, ztrátou zaměstnání nebo invaliditou či smrtí.

Autor: Radek Blinka

Vloženo 14.7.2014
www.Mega-pujcky.cz © 2023 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.