Unicredit bank nabízí Presto půjčku

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Typy půjček > Presto půjčka od Unicreditu

Presto půjčka Unicredit bank


Každý z nás se někdy může dostat do situace, kdy by si rád cokoliv pořídil, ale nemá na to potřebnou finanční hotovost. Pokud se tak stane, nezbývá než si danou věc buď odpustit, nebo si půjčit peníze. Půjčka dnes nepředstavuje žádnou zvláštnost, setkáváme se s níá prakticky čím dál tím častěji a čím dál tím více. Také společnost Unicredit Bank nabízí svým klientům velmi zajímavou neúčelovou půjčku pod názvem Presto půjčka.

Co vlastně Presto půjčka je a komu ji Unicredit Bank nabízí

Presto půjčka je neúčelový úvěr od Unicredit bank, prakticky to znamená, že při její žádosti nemusíte uvádět účel, proč ji chcete zřítit. Tento produkt je určen pro jakékoliv občany České republiky, případně cizince, kteří mají povolení k pobytu na našem území a jsou ve věku minimálně 18 let. Dále je třeba mít trvalý zdroj příjmů. Musíte disponovat telefonním kontaktem a je nutno se zavázat, že finance, které získáte prostřednictvím této Presto půjčky Unicredit bank, využijete výhradně k nekomerčním účelům.

Online i na pobočkách

Podat žádost o Presto půjčku Unicredit bank můžete několika způsoby. Velmi pohodlná cesta vede prostřednictvím online formuláře na webových stránkách Unicreditbank. Pokud dáváte přednost telefonnímu vyřizování, můžete si sjednat schůzku, či zjistit potřebné informace i touto metodou. Poslední možností je potom osobní návštěva pobočky banky. Záleží tedy pouze na vás, jak se rozhodnete.Výhody půjčky

Presto půjčka Unicredit bank je moderní finanční produkt úvěru od společnosti Unicredit bank s řadou výhod. Zapůjčené prostředky můžete využít s výjimkou komerčních účelů opravdu na cokoliv. Můžete zažádat o libovolnou částku v intervalu 30 000 Kč až 1.000 000 Kč. Pokud se rozhodnete k předčasnému splacení části půjčky nebo celé půjčky, není třeba se obávat žádných sankcí. Presto půjčka Unicredit bank je vyřizována velmi rychle a korektně, po podpisu smlouvy máte prakticky ihned peníze na vašem účtu a můžete s nimi již libovolně nakládat. Samozřejmostí je také pojištění pro případ nemožnosti splácení.

Autor: Radek Blinka

Vloženo 19.6.2014
www.Mega-pujcky.cz © 2023 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.