Půjčky bez potvrzení o přijmu

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Typy půjček > Půjčky bez potvrzení o přijmu

Půjčky bez potvrzení o přijmu ihned


Půjčky bez potvrzení přijmu jsou skvělou možností pro ty, kteří buď nemohou, nebo nechtějí finančním institucím dokládat své platové ohodnocení. Častými klienty jsou ženy na mateřské dovolené, důchodci, nezaměstnaní, ale třeba i OSVČ (osoby samostatně výdělečně činné).

Výhody

Půjčky bez doložení přijmu zažívají oživení, jelikož v dnešní době řada lidí nepřiznává všechny své příjmy, či díky nejrůznějším daňovým odpočtům, zvýhodněním a kličkám dokážou své daňové přiznání „vylepšit“. Avšak to se nemusí líbit bankovní instituci, které chce prokázat dostatečné příjmy, takže zde vyvstává problém, který právě půjčky bez potvrzení o přijmu řeší. Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou velmi zajímavou variantou. Pro žadatele často představují jedinou možnost, jak se dostat relativně snadno k penězům. Často jde o velmi rychle vyřízení půjčky, jelikož se tento druh úvěrů poskytuje především v nebankovním sektoru. Obvykle vše proběhne velmi rychle a bez komplikací. Posuzuje se celková bonita.

Nevýhody půjčky

Za rychlost se mnohdy platí vyšším úrokem v porovnání se srovnatelným produktem s plnou administrativní zátěží, jež nabízejí například banky ve svých klasických úvěrech. Nebankovní sektor skrývá řadu poskytovatelů, kteří půjčky bez potvrzení o přijmu bez okolků nabízejí. Je však velmi důležité být krajně obezřetný při výběru poskytovatele. Ne každý totiž dodržuje platná pravidla a často se pohybuje na samé hraně zákona. Vždy je dobré vybírat poskytovatele, který je ověřený, stabilní a nejlépe jen zavedenou institucí. Navíc i u zavedené společnosti je třeba sledovat a důkladně číst podmínky a navíc si vždy zjistit roční procentuální sazbu nákladů. Jedině tak je možné získat podrobné informace o tom, kolik, kdy a jak musí člověk navíc za půjčku zaplatit.

Půjčky bez přijmu jako alternativa

Půjčky bez potvrzení o přijmu nabízí další alternativu k stávajícím možnostem půjček. Ne vždy je možné a snadné doložit příjem.

Vloženo 19.11.2013

www.Mega-pujcky.cz © 2022 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.