Rychlá půjčka od společnosti Raiffeisen bank

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Půjčky > Raiffeisen bank Rychlá půjčka

Rychlá půjčka od Raiffeisen bank


Určitě to všichni znáte, máte určité přání a sny, které byste si rádi splnili. Protože však nemáte dostatek finančních prostředků, musíte se stále omezovat a uskromňovat. Přemýšleli jste někdy o možnosti zřízení půjčky. V dnešní době se jedná o velmi oblíbený produkt, který se těší neustále vyšší a vyšší oblibě. Dostupný je přitom prakticky každému. Není tedy nic jednoduššího, než o zřízení půjčky požádat a vaše nejtajnější sny se mohou stát skutečností. Jednou z bankovních institucí, které půjčky zajišťují, je také Raiffeisen bank.

Obecné informace k půjčce

Prostřednictvím Rychlé půjčky od Raiffeisen bank můžete získat úvěr v rozmezí 20 000 Kč až 500 000 Kč. Sami si zvolíte délku a výši jednotlivých splátek v rámci vašich aktuálních možností. Pokud se rozhodnete zažádat o nižší půjčku, standardně do 200 000 Kč, nebudete potřebovat žádného ručitele. Splácení probíhá jednou měsíčně a to buď automaticky, pokud disponujete účtem u Raiffeisen bank nebo vašim převodem, pokud máte účet u jiné instituce. Možností je také vklad hotovosti na jakékoliv pobočce banky. Nastavená výše splátek je po celou dobu trvání splácení neměnná.

Podmínky k získání rychlé půjčky

Rychlá půjčka společnosti Raiffeisen bank je moderní produkt, který nepředstavuje žádné přehnané nároky při vyřizování. Jediné co budete muset udělat, je navštívit pobočku, prokázat se dokladem totožnosti a předložit doklad o příjmu, který zajišťuje splácení dílčích splátek. Rychlá půjčka je samozřejmě určena osobám, které jsou starší 18 let.

Výhody půjčky

Rychlá půjčka Raiffeisen bank nabízí řadu velmi významných pozitiv, které všichni klienti zcela jistě ocení. Prvním kladem je možnost sjednání pojištění na případy, kdy nebudete moci ze zdravotních důvodů nebo díky případné ztrátě zaměstnání splácet sjednané splátky a to zcela zdarma. Pokud vám to vaše aktuální finanční situace dovolí, můžete klidně i celý úvěr splatit předčasně bez vystavení jakýchkoliv sankcí. Bankovní půjčky patří obecně k těm nejvýhodnějším a nejserióznějším půjčkám na trhu.

Autor: Radek Blinka

Vloženo 22.1.2014
www.Mega-pujcky.cz © 2023 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.