Zuno banka má kód banky 2310

Hlavní foto Megapůjčky.cz
Mega-půjčky.cz - Logo

Mega-půjčky.cz > Banky v ČR > Zuno bank

Zuno banka inovace


Zuno banka přináší inovace a nové produkty do oblasti českého bankovnictví. Pryč jsou doby, kdy jsme si nemohli pořádně vybrat mezi bankami, jelikož nabízely prakticky stejné produkty. Už pryč jsou doby, kdy musíte platit za vedení obyčejného běžného účtu. Pryč jsou doby, kdy si připlácíte za internetové bankovnictví. Se Zuno bank je to přesně na opak. Vedení účtu zdarma, připisování výhodnějších úroků a pokud budete využívat internetové bankovnictví, Zuno bank bude jenom ráda a ocení vás za to.

Skvělé úroky bez poplatků

Zuno bank však není pouze levná banka. Jde o skvělého partnera v oblasti spoření, jelikož využívá všech zákonných prostředků k tomu, aby vaše výnosy byly maximální a nesnižovaly je zbytečně nějaké daně a další poplatky. Zuno bank zasáhla trh přesně v tu dobu, kdy bylo potřeba. Všechny současné velké banky totiž nabízejí podobné produkty, nepřehledné ceníky a složité finanční nabídky.

Zuno banka je jednoduchá a moderní

Zuno bank je jednoduchá, jasná a levná. Vedení účtu zdarma je základ. Úročení v řádu procent v porovnání s úročením v řádu desetinek procent u velkých bank je druhým výrazným plusem. A na závěr – jasná struktura, přehledné finanční produkty a skvělé obchodní podmínky.

Solidnost na tradičních základech

Zuno banka je opravdový partner, za kterým stojí silná finanční instituce Raiffeisen, takže není potřeba se o nic bát. Pojištěné vklady jsou stejně jako u ostatních bank, tudíž se klienti Zuno bank nemají o co bát. Vyzkoušejte i vy mimořádně výhodné podmínky, které Zuno bank nabízí. Kód banky 2310.

Vloženo 15.7.2013
www.Mega-pujcky.cz © 2023 SIALINI, spol. s r.o., všechna práva vyhrazena. | Informace o provozovateli a webu
| Typy půjček | Poskytovatelé půjček | Články | Mapa stránek | Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů a článků bez písemného souhlasu je zakázáno.
Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček.